Naujienos

Matymas – greitas ir lėtas. Kalba akys.

Greitas maistas, greitoji mada, greitasis autobusas, sutikite – gyvename greičio kultūroje. Šiandien greitis ir įspūdis vertinamas labiau nei gylis ir nauda. Mūsų akys ne išimtis. Jos taip pat kenčia nuo vizualinio triukšmo, greitai besikeičiančių vaizdų ir didelio krūvio. Jeigu kūną palepiname masažu ar perlinėmis voniomis, akis apleidžiame ir paliekame gyventi savarankiškai. Todėl čia kviečiame sustoti ir suprasti – akims reikia ypatingo dėmesio. Gero regėjimo kaina skubančiam žmogui šiandien kainuoja daug – laiką!
 

Masiniai akių patikros sprendimai ir testai siūlo priimtinus rezultatus, tačiau ar šių rezultatų pakanka jums?
 

Suprasdami kaip vertinate savo laiką, griauname stereotipus ir siūlome išskirtinę paslaugą visoms rūpesčio pasiilgusioms akims su pažadu, kad daugiau tokios regėjimo patirties nerasite. Ir tai garantuoja optikos protokolas – kai rezervuojamas laikas privačiai konsultacijai, optikos durys yra uždaromos ir visas dėmesys skiriamas tik jums. Privačios konsultacijos metu būsite testuojamas pagal naujausias metodikas ir jums bus pasiūlytas individualus veiksmų planas. Jaukioje ir neįpareigojančioje aplinkoje bus skirtas kokybiškas dėmesys kiekvienai smulkmenai susijusiai su jumis ir jūsų regėjimu. Uždarytos optikos durys leis pasijusti jums dėmesio centre be skubos.
 

Gyvendami lėtesniu tempu optikos rezidentai naudojasi galimybe įsigilinti į sparčiai kintančius technologinius sprendimus ir koncentruojasi tik į kokybiškas paslaugas.
 

Bendradarbiaujame su akinių lęšių lyderiais pasaulyje – Zeiss, todėl pasiūlysime moderniausius sprendimus jūsų regėjimo problemai spęsti. O optikoje esantys papildomi įrankiai- vienintelė tokia Lietuvoje moderni centravimo įranga leis užsakyti pilnai individualizuotus akinių lęšius.
 

Taigi, mūsų patirtis ir naujausi technologiniai sprendimai leis itin tiksliai įvertinti jūsų atvejį bei užtikrinti maksimaliai gerą rezultatą- jūsų regėjimo komfortą.
 

Išlikdami nuoseklūs savo idėjai ir orientuodamiesi į lėtą apsipirkimą bei madą, pasirinkome dirbti su nepriklausomais akinių gamintojais, kurių filosofija, technologijos ir požiūris atitinka mūsų pačių. Mums svarbiausia – kokybė, nešiojimo komfortas ir asmenybinė, stiliaus laisvė. Sąžiningai gyvename savo vertybėmis ir žvelgiame gilyn!
 

Privačios akių patikros metu išgirsite autentišką savo akių istoriją, susipažinsite su išsamia analize ir, pažangiausių metodų dėka, atrasite geriausią, komfortą garantuojantį sprendimą.
 

Neapsiribojame standartais ir nebijome netobulų akių istorijų, nes kiekviename nukrypime nuo normos matome unikalumą.
 

Registracija privačiam vizitui