Naujienos

(pa) matymų istorijos: Julia

Istorijos. Jūsų ir akių. Netobulos, profesinės, lėtos ir vaizdais nosį gniaužiančios.Kartais
nepopuliarios, bet visada įdomios.
 

Julia, tavo profesijoje akys – tai…?
“Mano profesijoje akys – tai pagrindinis darbo įrankis, kurio dėka atrandu ir tyrinėju meno kūrinių subtilumus. Esu vizualinio mąstymo žmogus – net tekstus ir muzikos kūrinius įsimenu juos vizualizuodama, tapatindama su pamatytais objektais ir reiškiniais. Todėl trokstu matyti daug ir kokybiškai”.
 

Matyti – reiškia…?
“Matyti – reiškia gyventi. Regėjimas man suteikia galimybę mėgautis aplinka, padeda koncentruoti dėmesį, matyti detales, pustonius tiek analizuojant meno kūrinius galerijose ir muziejuose, tiek ir skaitant emocijas mane supandių žmonių veiduose.
 

Po darbų didžiausias malonumas… ?
“Po darbų man didžiausias malonumas būti gamtoje. Esu svajotoja. Galiu valandų valandas vaikščioti miške, žiurėti į vandenyną arba plaukiančius debesis. Esu sfumato mylėtoja, nes neryškus vaizdas, kaip ir neužbaigtas potėpis drobėje, man suteikia peno vaizduotei ir atveria erdves interpretacijoms. Tad po darbų mėgstu savo korekcinius akinius bent trumpam padėti į šoną.
 

Vertinu tvarumo idėjas ir daiktus, turinčius prasmę bei istoriją. Todėl man labai svarbu nešioti akinius, kurie atspindi mano ideologiją bei charakterį. Kokybiški akiniai man suteikia pasitikėjimo savimi, padeda pamatyti ir vertinti grožį, reikšti emocijas ir komfortiškai bendrauti su aplinka” – Julia Palmeirao, menotyrininkė, meno kuratorė, patarėja, renginių organizatorė bei investicijų į meną konsultantė.
 

Registracija akių patikrai