Naujienos

Paprasta istorija apie pojūčius.

“Prieš 10 metų nuo sesės gavau dovanų  mažą Maison Louis Marie No. 04 kvepalų buteliuką. Šios lauktuvės iš Londono turėjo priminti apie ten kartu praleistas dienas, seserišką ryšį, ilgesį.

 

Parodaksalu, tačiau tuo metu mano santykis su kvapais buvo komplikuotas. Negalėjau niekuo kvepintis. Neturėjau jokio emocinio prisirišimo prie aromato.

 

Ir čia galiu užmegzti istorijos pradžią. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Nuo pirmo įkvėpimo, nuo pirmo prisilietimo prie dėžutės supratau, kad tokio organiško kvapo ir  koncepto jau seniai nebuvau sutikusi. Viskas iš karto tapo artima – kvapas, pateikimas, maža, jauki apimtis, kuri taip lengvai pradėjo keliauti su manimi.

 

Ši maža sesers dovana harmoningai įsiliejo į  kasdienybę ir puikiai derėjo prie mano mėgstamų akinių, kašmyro megztinių, baltų marškinėlių ir džinsų.

 

Šis kvapas pradėjo kelionę su manimi. Išvykose, verslo susitikimuose manęs dažnai klausdavo kuo kvepiu, kur galima įsigyti. Ir ėmiau dalintis…

 

Prisimenu, kad vaikystėje mėgau įteikti dovanas, o priimti visada buvo sunkiau. Tačiau užaugau ir supratau: gauti dovaną taip pat yra įgūdis.

 

Noras duoti, dalintis Maison Louis Marie atvedė mane ten, kur esame dabar.

 

Visa komanda pamilo šiuos kvepalus, todėl nusprendėme šią istoriją pasakoti plačiau.

 

Draugai, viskas taip paprasta – tai dar viena istorija apie meilę …”

 

Nuoširdžiai ir paprastai. Tau.
Julija.