Optiroom
Optiroom

Griauname stereotipus ir dovanojame tikrą atidumą akims.

Įprastai akių patikra trunka 20-25min, tačiau to ne visada pankanka aptikti problemai ir pasiūlyti idealiausią sprendimą. Optikos kvalifikuotų specialistų komanda pasiruošusi skirti laiko tiek , kiek reikia jūsų atvejui ir išsamiam tyrimui. Kuo kruopštesnis jūsų akių tyrimas – tuo labiau galite pasikliauti gautais rezultatais. Kuo dažniau atliksite akių tyrimą – tuo didesnė tikimybė, kad bet kokias akių ligas bus galima aptikti, diagnozuoti ir gydyti ankstyvoje stadijoje. Tai užtikrina ryškius horizontus ir ramybę jums dėl savo akių sveikatos.

Akių tyrimas mūsų optikoje trunka 45 min. Jūsų akių sveikata bus patikėta tik geriausiems Lietuvoje akių priežiūros specialistams, kurie tyrimo metu naudos pažangiausius diagnostikos metodus bei technologijas. Akių tyrimo eiga:

  • Akių refrakcijos nustatymas refraktometru
  • Binokulinio matymo įvertinimas
  • Stereo matymo įvertinimas
  • Spalvų juslės įvertinimas
  • Akomodacijos ir konvergencijos įvertinimas
  • Akispūdžio matavimas
  • Akių biomikroskopija plyšine lempa
  • Akinių parinkimas
  • Kontaktinių lęšių parinkimas

Po tyrimo gausite išsamią informaciją apie jūsų akių būklę bei turėsite galimybę aptarti rezultatus, užduoti kilusius klausimus bei pasitarti dėl geriausio sprendimo jūsų akims. Toliau jūsų duomenys bus perduoti kitam kvalifikuotam optikui, kuris pakeis jūsų požiūrį į naujų akinių įsigijimo procesą.

Rezervuok laiką meistriškam prisilietimui prie regėjimo!
*Akių tyrimo kaina – 25 eur.
*Akių patikrą atliekame asmenims nuo 18 metų.

Skaityti daugiau

Registracija akių patikrai

ĮRANGA

Optikoje naudojama moderniausia japoniška ir vokiška oftalmologinė įranga: NIDEK, HOYA, ZEISS.

Bekontaktis tanometras iCare
Padidėjęs akies vidinis spaudimas yra vienas iš didžiausių veiksnių sergant glaukoma. Tanometro naudojama patentuota technologija leidžia akies spaudimo matavimus atlikti greitai ir be nemalonių potyrių, nenaudojant dalinio nuskausminimo.

Autorefrakeratometras
Modernus automatizuotas prietaisas leidžiantis greitai įvertinti jūsų akies laužiamają gebą, ragenos formą, vyzdžio skersmenį, atstumą tarp vyzdžių.

Foropteris
Foropterio pagalba optikos specialistas automatizuotai, greitai bei tiksliai atliks papildomus testus, kurie leis įvertinti ne tik jūsų regos aštrumą, bet ir abiakį, erdvinį matymą, akių nuokrypį, žvairumo pobūdį, leis įvertini akomodacijos funkcijas bei parinkti tikslią korekciją.

Plyšinė lempa
Binokulinis mikroskopas, kurio pagalba ištiriamas: voko kraštas, junginė, regena, priekinė kamera, rainelė, vyzdys, lęšiukas. Taip pat galima tirti ir akies dugną.

Dioptrimetras
Skaitmeninio dioptrimetro pagalba yra tiksliai išmatuojamas pagamintų akinių lęšio stiprumas.

Pupilometras
Skaitmeninis pupilometro pagalba matuojamas tikslus tarpvyzdinis atstumas pagal ragenos atspindžius.

VisuReal master sistema
Novatariška šešių kamerų centravimo sistema, kurios pagalba tiksliai ir automatiškai vertiname visus būtinus individualius centravimo duomenis. Centravimo duomenys svarbų vaidmenį atlieka perkant naujus akinius bei užtikrina regėjimo komfortą, kadangi akinių lęšiai yra pritaikomi pagal individualius matavimus.

Perimetras
Pakitimai akiplotyje gali atsirasti dėl kai kurių akių ligų, galvos smegenų kraujotakos sutrikimo ar traumos. Kompiuterinė perimetrija turi svarbią diagnostinę reikšmę, dažnai atspindi akių ligų dinamiką.

Skaityti daugiau
Krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.