Naujienos

Akinių priežiūra

Akiniai, kaip ir mūsų veido oda, yra nuolat veikiami aplinkos, todėl jiems būtina kasdienė priežiūra.

 

Tam tikros medžiagos, akinių dažymo technologijos ar lako padengimo būdai yra jautresni aplinkos atakoms. Taip pat akinių nešiojimo trukmė turi įtakos akinių medžiagos susidėvėjimui.  Todėl tinkama ir reguliari akinių priežiūra leis ilgiau  džiaugtis komfortišku akinių nešiojimu.

 

Toliau išvardintas akinių priežiūros būdas yra tinkamas tiek acetato , tiek įvairių metalo lydinių rėmams:

Taigi jums prireiks: vandens iš čiaupo, akinių priežiūros putų, mikropluošto šluostės (nenaudokite karšto vandens ir plovimo priemonių, kurios neskirtos akinių priežiūrai, nes tai gali pažeisti jūsų akinių rėmą bei akinių lęšius).

 

Pradedam: kelis paspaudimus putų paskirstome ant rėmo ir sukamaisiais judesiais  plauname ne tik  akinių lėšių paviršių, bet ir visą akinių rėmą. Ypatingą dėmesį skirkite toms vietoms, kurios liečiasi su veidu: tarpnosė, akinių kojelės. Plaukite akinius taip kruopščiai, kaip kasdieną plaunate savo rankas.

 

Tuomet švelniai nusausinkite akinius šluoste, o lęšius- švaria, minkšta mikropluošto šluoste (venkite popierinių rankšluosčių).

Taip akinius plaukite kasdieną, o jei nešiojate akinius iš medžio, natūralaus rago ar iš tauriųjų metalų – jiems reikia ypatingo dėmesio. Leiskite tuo pasirūpinti mums . Akinių  SPA diena- tai papildomas dėmesys jūsų matymo komfortui.

 

Būkite saugūs!