Priežiūra

Akinių lęšių spalvos akiniuose

Optiroom rezidentai kalba apie saulės akinių lęšių spalvas ir jų intensyvumą išsiilgusiems:

 

Tonas. Šviesis. Sotis. Visa tai- spalvų savybės. Tačiau kaip spalva ir jos intensyvumas gali įtakoti matymo kokybę privalome žinoti ne tik prieš vasaros sezono pasirinkimus. Saulės akinių lęšių spalvų įvairovė begalinė, tačiau auksiniu standartu išlieka 3 – pilka, ruda, klasikinė žalia. Kodėl?

 

Dėl savo neutralumo šios spalvos akinių lęšiai užtikrina tikrą spalvų suvokimą. Visos kitos spalvos atrodo gražiai ir yra ne mažiau populiarios, tačiau gali kraipyti realias spalvas ir trugdyti atlikti tam tikras kasdienes užduotis.

 

Saulės akinių lęšių dažymo intensyvumą nusako kategorija ( 1,2,3,4). Kuo aukštesnė kategorija- tuo tamsesnis lęšis ir tuo mažesnis šviesos pralaidumas. Rinkitės saulės akinių lęšių tamsumą atsižvelgiant į akių jautrumą šviesai ir nepamirškite, kad 4 kategorijos akinių lęšiai yra per tamsūs vairuoti.

 

Svarbu žinoti, kad akinių lęšių spalvos intensyvumas (kategorija) yra nesusijęs su UV apsauga. Šiandien dienai net skaidrus lęšis apsaugo akis nuo kenksmingos UV spinduliuotės 100 %. Todėl nepriklausomai nuo to, kokio tamsumo lęšį pasirinksite- jūsų akys ir oda aplink akis bus apsaugota.

 

Taip pat primename, kad kiekvienas jūsų saulės akinių pasirinkimas gali būti pagamintas su korekciniais lęšiais.

 

Šildantys saulės apkabinimai siunčia linkėjimus!