Akinių priežiūra

Akiniai, kaip ir mūsų veido oda, yra nuolat veikiami aplinkos, todėl jiems būtina kasdienė priežiūra. Tam tikros medžiagos, akinių dažymo technologijos ar lako padengimo būdai yra jautresni aplinkos atakoms. Taip pat akinių nešiojimo trukmė turi įtakos akinių medžiagos susidėvėjimui. Todėl tinkama ir reguliari akinių priežiūra leis ilgiau džiaugtis komfortišku akinių nešiojimu.

Jums prireiks

Vandens iš čiaupo
Akinių priežiūros putų
Mikropluošto šluostės

Nenaudokite karšto vandens ir plovimo priemonių, kurios neskirtos akinių priežiūrai, nes tai gali pažeisti jūsų akinių rėmą bei akinių lęšius. Toliau išvardintas akinių priežiūros būdas yra tinkamas tiek acetato , tiek įvairių metalo lydinių rėmams:

Pradedam

Kelis paspaudimus putų paskirstome ant rėmo ir sukamaisiais judesiais plauname ne tik akinių lėšių paviršių, bet ir visą akinių rėmą. Ypatingą dėmesį skirkite toms vietoms, kurios liečiasi su veidu: tarpnosė, akinių kojelės. Plaukite akinius taip kruopščiai, kaip kasdieną plaunate savo rankas. Tuomet švelniai nusausinkite akinius šluoste, o lęšius- švaria, minkšta mikropluošto šluoste (venkite popierinių rankšluosčių). Taip akinius plaukite kasdieną, o jei nešiojate akinius iš medžio, natūralaus rago ar iš tauriųjų metalų - jiems reikia ypatingo dėmesio. Leiskite tuo pasirūpinti mums 👐🏻. Akinių SPA diena- tai papildomas dėmesys jūsų matymo komfortui. Būkite saugūs!

[instagram-feed layout=carousel]
Krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.